قوانین و مقررات

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه ریما و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این فروشگاه از سمت کاربر می باشد و هرگونه ادعایی مغایر با قوانین سایت پس از ثبت سفارش از درجه اعتبار ساقط می گردد.

قوانین و مقررات مندرج در این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “فروشگاه اینترنتی ریما” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین با خبر شوند.

تمامی محصولات به سفارش مشتری و به روز تولید میگردد و در صورتی که از جانب مشتری خطایی در سفارش صورت گیرد بعد از تولید امکان لغو سفارش و عودت وجه و عودت یا تعویض کالا وجود ندارد و تمامی عکس ها ژورنالی می باشد و کارها از روی عکس ها دوخته می‌شوند.

 
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی ریما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در هر زمان که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی ریما استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه ریما به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی یا سرویس پیام کوتاه و یا از طریق شبکه های اجتماعی مربوط به شما) به درخواست شما پاسخ دهد.لذا پیام های ارسالی از سوی ما برای شما به معنی اسپم یا هرزنامه نخواهد بود.

فروشگاه اینترنتی ریما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و به هیچ عنوان اطلاعاتی نظیر ایمیل و یا تلفن همراه و... شما در اختیار غیر قرار نخواهد گرفت.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی ریما ، لوگو (آرم) برند ریما ، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، تصاویر، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی ریما جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی ریما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی ریما است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی ریما محفوظ می‏‌دارد.

کلیه عملیات ثبت و پرداخت سفارش توسط کاربر در فروشگاه اینترنتی ریما ثبت شده و آی پی کاربر در سیستم ذخیره خواهد شد ، این امر جهت پیگیری در شرایط خطای سیستم بانکی و یا وب سایت صورت خواهد گرفت.

در صورتی که به هر دلیلی پس از بازگشت از صفحه بانک عملیات پرداخت ناموفق بوده این حق برای کاربر محفوظ است که در صورتی که پس از ۷۲ ساعت وجه کسر شده به حساب وی باز نگردید از صفحه اینستاگرام موضوع را پیگیری نماید.

روز کاری عنوان شده در مراحل خرید به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. زمان ارسال محصولات ۲۰ روز کاری است و با توجه به سفارشی بودن محصولات و مشکلات احتمالی از قبیل تامین پارچه و رخدادهای غیر مترقبه امکان تاخیر نیز وجود دارد.

پشتیبانی و پیگیری سفارشات تنها از طریق صفحه اینستاگرام صورت میگیرد و در حال حاضر پاسخگویی به صورت تلفنی امکان پذیر نمی باشد. لازم به ذکر است تلاش در برقراری ارتباط به هر نحو دیگری به عنوان مزاحمت قلمداد خواهد شد و قابل پیگیری است.

با توجه به ارسال مرسوله توسط شرکت پست ، فروشگاه ریما هیچ گونه تصرفی در مورد زمان تحویل مرسوله پس از ارسال نخواهد داشت.

 

توجه مهم:

عواقب ناشی از هرگونه بی توجهی یا بی اطلاعی از قوانین و مقررات بر عهده سفارش دهنده می باشد.